Uvodní stránkaOddíly TJZařízení TJZákladní informacePošlete nám Váš dotaz či zprávu

Nepojmenovaný dokument

Untitled Document

Nepojmenovaný dokument Nepojmenovanýdokument

2014   Ročenka oddílu

V roce 2014 se závodníci oddílu Akrobatická Gymnastika TJ Bohemians, kromě domácích a mezinárodních závodů, zúčastnili i Juniorského Mistrovství Světa (13-19 let) v Paříži, které se konalo pod názvem World Age Group Games.

Reprezentantky z našeho oddílu TJ Bohemians - Adéla Maříková (19let) a Nikola Doubková (13 let) obsadily po první statické sestavě 13. místo. Po druhé, dynamické sestavě, byla děvčata na celkovém 9. místě. Již samotná účast na takto velkém závodě a splnění obtížnosti prvků stanovených pro tento závod vyžaduje velkou dřinu a mnoho hodin strávených v naší gymnastické tělocvičně ve Slovenské ulici. Proto patří děvčatům velký dík za naši reprezentaci!

2011   Ročenka oddílu

V roce 2011 se závodníci oddílu Akrobatická Gymnastika TJ Bohemians zúčastnili několika domácích
a mezinárodních závodů

2009   Ročenka oddílu

V roce 2009 se závodníci oddílu Akrobatické Gymnastiky TJ Bohemians, kromě domácích a mezinárodních závodů, zúčastnili i Juniorského Mistrovství Evropy (11-16 let) v Portugalském Vila de Condo, které se konalo pod názvem European Age Group Games. 25-29 září přijeli akrobaté z celé Evropy srovnat své síly do Portugalska.
       Reprezentantky z našeho oddílu TJ Bohemians - Adéla Míšková (11 let) a Jana Smolíková (15 let) obsadily po první statické sestavě krásné 5. místo. Po druhé, dynamické sestavě, byla děvčata na sedmém místě a bylo jasné, že postupují do celkového finále. Ve vysněném finále, na které jsme zvolili statickou sestavu, obsadila děvčata výborné 7. místo. Již samotná účast na takto velkém závodě a splnění obtížnosti prvků stanovených pro tento závod vyžaduje velkou dřinu a mnoho hodin strávených v naší gymnastické tělocvičně ve Slovenské ulici. Proto patří děvčatům velký dík za naši reprezentaci!

2008   Ročenka oddílu

V roce 2008 se závodníci oddílu Akrobatická Gymnastika TJ Bohemians kromě domácích a mezinárodních závodů zúčastnili i Juniorského Mistrovství světa, které se konalo pod názvem World Age Group Competition. Na přelomu září a října přijeli akrobati z celého světa srovnat své síly do Glasgow ve Skotsku. Samotný závod probíhal 3.- 5.10. 2008 ve sportovní hale Kelvin Hall international Sports Arena, která pochází již z roku 1925.
      Reprezentantky z našeho oddílu TJ Bohemians: Nikola Kanzelsbergerová, Jana Smolíková a Kristýna Stránská obsadily po první páteční vydařené dynamické sestavě 17. místo. V sobotu závod probíhal v druhé, statické sestavě. Po malém zaváhání se naše ženská trojice posunula na celkové 21. místo. Již samotná účast na takto velkém závodě a splnění maximální možné obtížnosti prvků stanovených pro tento závod vyžaduje velkou dřinu a mnoho hodin strávených v naší gymnastické tělocvičně ve Slovenské ulici. Proto patří děvčatům velký dík za naši reprezentaci!

2007   Ročenka oddílu

V roce 2007 se akrobatická gymnastika zúčastnila Juniorského Mistrovství Evropy, které se konalo v Holandském městě s´Hertogenbosch 21-28 října, a to v kategorii AGE Group (11-16 let) a v kategorii juniorů (12-19 let). Za kategori AGE Group vybojovala ženská dvojice - Kristýna Stránská, Nikola Kanzelsbergerová 14. místo, přičemž pouze dvě postupová místa dělila děvčata od vysněného finále. V juniorské kategorii trojice dívek Tereza Tobolová, Šárka Dubayová, Jana Smolíková obsadila 16. místo. Mistrovství Evropy se celkem zúčastnilo 22 evropských států.