Uvodní stránkaOddíly TJZařízení TJZákladní informacePošlete nám Váš dotaz či zprávu  
 
Nepojmenovaný dokument
 
Nepojmenovaný dokument
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument Nepojmenovanýdokument
   
   
   
     
   
 
2014   Ročenka oddílu
 

Oddíl vodní turistiky TJ Bohemians Praha má v evidenci 65 členů a vykazuje opět mírný nárůst členské základny. Hlavní činností oddílu je jízda na divoké vodě, zejména na řekách, zařazených v Českém poháru vodáků, seriálu závodů, pořádaných oddíly, které jsou v ČSK VT.

Vloni jsme se zúčastnili těchto závodů: Sázava, Teplá, Úhlava, Blanice. Ostatní závody se z důvodu nedostatku vody nekonaly.

V celém seriálu skončil oddíl na 4. místě ze 103 hodnocených.

Z dalších akcí pořádaných oddílem zmíníme ještě zájezd na Alpské řeky a nácvik záchrany a bezpečnosti na divoké vodě na přírodním vodáckém kanále v Roztokách u Křivoklátu. Pořádáme též několik společensko-sportovních akcí ať již v v loděnici v Podolí, nebo po dohodě s oddílem lyžařské turistiky v chatě v Jiřetínu pod Bukovou.

Našimi nejlepšími sportovci za rok 2014 byli vyhlášeni Marek Veselý a Barbora Kostková.

Pravidelně ve středu chodí členové našeho oddílu do bazénu na nácvik eskymáckých obratů na Zelený pruh a ještě zhruba 6 x ročně se účastní výcviku eskymáckých obratů s mládeží. Každou středu též ve spolupráci s TOMem využíváme tělocvičnu v Podolí.

Největším úspěchem oddílu je již tradičně uspořádání 54. ročníku splutí a 53. ročníku závodu ČPV Hamerský potok. V loňském roce se ho zúčastnilo 1019 vodáků.
 
2011   Ročenka oddílu
 

Oddíl vodní turistiky TJ Bohemians Praha má vykazuje mírný nárůst členské základny. Hlavní činností oddílu je jízda na divoké vodě, zejména na řekách , zařazených v Českém poháru vodáků , seriálu závodů, pořádaných oddíly , které jsou v ČSK VT.

 

Vloni se oddíl zúčastnil těchto závodů: Sázava, Teplá, Úhlava, Blanice a pořádal poslední závod seriálu Hamerský potok. V celém seriálu skončil oddíl na 5 místě z 103 hodnocených.

na třetí místo chyběly pouhé dva body.

Nejlepší jednotlivci z oddílu se umístili takto:

       K1 muži : 28-ing. Jáchym Kopřiva z 467

K1 ženy : 17- Anna Voříšková z 110

                     C1 : 7- 8 Tomáš Matějka a Zbyněk Herynek z 56

            C2: 21- Adam a Marcela Chocholovi ze 128

 

V oddílovém žebříčku aktivity vyhrál ing. Jáchym Kopřiva a Evka Kovářová

Dále jsme byli ještě na těchto vodách: na Mastníku, na Doubravě, na Stvořidlech, na Labi, ve Slovinsku, a v létě někteří členové na dovolené na Slovensku. Kromě sjíždění řek se oddíl schází pravidelně ve středu v tělocvičně loděnice v Podolí, kde se na hodinu hraje florbal, basket atd .

 

Pravidelně ve středu chodí členové našeho oddílu do bazénu na nácvik eskymáckých obratů na Zelený pruh a ještě zhruba 6 x ročně se účastní výcviku eskymáckých obratů s mládeží.

Z oddílu dospělých také pochází většina vedoucích turistického oddílu mládeže. Jmenovitě to jsou:

Mgr. Jiří Klíma, Martina Hlaváčková, Štěpán Klepač, Pavel Šálek a Marek Veselý

 

Největším úspěchem oddílu je uspořádání 51. ročníku splutí a 50. ročníku závodu ČPV Hamerský potok. V loňském roce se ho zúčastnilo 1153 lidí. Čestným hostem závodů byl hejtman Jihočeského kraje pan Mgr. Jiří Zimola.

 
2010   Ročenka oddílu
 

Oddíl vodní turistiky TJ Bohemians Praha má v současné době 52 členů a vykazuje mírný nárůst členské základny. Hlavní činností oddílu je jízda na divoké vodě, zejména na řekách, zařazených v Českém poháru vodáků, seriálu závodů, pořádaných oddíly, které jsou v ČSK VT.

Vloni se oddíl zúčastnil těchto závodů: Otava, Sázava, Teplá , Úhlava , Blanice a pořádali jsme poslední závod seriálu Hamerský potok . V celém seriálu skončil oddíl na 4 místě  z 103 hodnocených.

na třetí místo nám chyběly pouhé dva body.

Naši nejlepší jednotlivci se umístili takto:

K1 muži : 25-ing. Jáchym Kopřiva z 451

K1 ženy : 17- Zuzka Čermáková z 179

C1 : 7- Marek Veselý       

C2: 44 –Eva Kovářová, Lucie Machálková z 184

Proti loňskému ročníku došlo k velkému nárůstu počtu závodníků, řádově až o sto lodí v kategorii, a přesto si naši členové zlepšili svoje umístění.

V oddílovém žebříčku aktivity vyhrál ing. Jáchym Kopřiva a Evka Kovářová

Dále jsme byli ještě na těchto vodách: na Mastníku, na Doubravě, na Stvořidlech, na Labi, v Itálii, a v létě někteří členové na dovolené v Polsku na Drawě. Kromě sjíždění řek se oddíl schází pravidelně ve středu v tělocvičně loděnice v Podolí, kde se na hodinu hraje florbal, basket atd.

Pravidelně ve středu chodí členové našeho oddílu do bazénu na nácvik eskymáckých obratů na Zelený pruh a ještě zhruba 6 x ročně se účastní výcviku eskymáckých obratů s mládeží.

Z oddílu dospělých také pochází většina vedoucích turistického oddílu mládeže. Jmenovitě to jsou: Mgr. Jiří Klíma, Martina Hlaváčková, Štěpán Klepač, Pavel Šálek a Marek Veselý

Největším úspěchem oddílu je uspořádání 50. ročníku splutí a 49. ročníku závodu ČPV Hamerský potok. V loňském roce se ho zúčastnilo přes 500 závodníků a dalších 500 lidí přišlo na tuto akci se svézt mimo závody. Čestným hostem závodů byl hejtman Jihočeského kraje pan mgr. Jiří Zimola, který je pozván i na letošní ročník.

 
2009   Ročenka oddílu
 
Oddíl vodní turistiky TJ Bohemians Praha má v současné době 52 členů a vykazuje mírný nárůst členské základny. Hlavní činností oddílu je jízda na divoké vodě, zejména na řekách, zařazených v Českém poháru vodáků, seriálu závodů, pořádaných oddíly, které jsou v ČSK VT.
 
            Vloni se členové oddílu zúčastnil těchto závodů:
            Otava, Sázava, Teplá, Úhlava a Blanice. Při posledním závod seriálu - Hamerský potok byl oddíl pořadatelem.
            V celém seriálu skončil oddíl na třetím místě z 69 hodnocených.
 
2007   Ročenka oddílu
 
Od brzkého jara až do podzimu jezdí členové oddílu pravidelně na vodácké víkendy, a ve všední dny se schází každou středu v loděnici Bohemians na hodinu v tělocvičně.
Celoroční startují v soutěži Českého svazu kanoistů - Český pohár vodáků, ve kterém se umístil na pátém místě v republice.
 
 
   
 
 
Untitled Document
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument
 
 
Untitled Document
24. listopadu 2017, 13:46:39
Nepojmenovanýdokument
  TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BOHEMIANS PRAHA  
  děkuje HLAVNÍMU MĚSTU PRAHA a MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10  
   
  ZA POSKYTOVANÉ GRANTY A PŘÍSPĚVKY  
  na jednotlivé programy pro podporu činnosti mládeže a na provoz tělovýchovných zařízení.  
 
Untitled Document
David Děták © 2007
Untitled Document
bohemianstj@bohemianstj.cz