Uvodní stránkaOddíly TJZařízení TJZákladní informacePošlete nám Váš dotaz či zprávu  
 
Nepojmenovaný dokument
 
Nepojmenovaný dokument
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument Nepojmenovanýdokument
   
   
   
     
   
 
2014   Ročenka oddílu
 

V sezóně 2013/2014 měl oddíl 168  evidovaných  členů. Aktivní závodníky  trénuje 8 trenérů v plynulém 4 denním tréninkovém cyklu,  doplněném letním soustředěním. Mládež do 16 let je hlavní skupinou pravidelného tréninku.

 
2011   Ročenka oddílu
 

Oddíl nepředal podklady o činnosti za rok 2011

 
2009   Ročenka oddílu
 
O prázdninách 2009 proběhla výstavba nové speciálně šermířské podlahy, čímž se velmi zkvalitnil pravidelný tréninkový proces zvláště pro výkonnostní závodníky.
            V roce 2007 měl oddíl 38 členů, na konci roku 2008 již 80 členů a v současnosti již 90, čímž se oddíl stal druhým největším oddílem sportovního šermu v Čechách. Vlastní prostory umožnily posunout tréninkové bloky do časů odpovídajících potřebám mládeže a stále dávají možnost k úpravám.
 
Oddíl se úspěšně zúčastnil velké prezentační akce sportovních volnočasových organizací Ladronkafest 2009, kde se aktivně dařilo vytvářet reklamu nejen oddílu, ale i celé TJ Bohemians a to i při hlavních vystoupeních za účasti Primátora hl. m. Prahy.
V létě proběhlo první ryze oddílové šermířské soustředění v počtu 46 osob. Šermíři se zúčastnili 37 závodů (z toho 4x mezinárodních) a oddíl připravuje účast na Mistrovství světa v kategorii fleret juniorek a kadetů v Baku / Ázerbájdžánu. Závodníci oddílu se v tomto roce začali pravidelně účastnit vedle fleretových i šavlových soutěží.
 
2007   Ročenka oddílu
 
V roce 2007 se ustálil pravidelný tréninkový proces s intenzívním využitím provizorního prostoru v objektu Slovenská a pronájmu tělocvičny v přilehlé škole. 
 
Příslušníci šermířského oddílu se v roce 2007 zúčastnili 20 turnajů, většinou v mládežnických kategoriích. Roční systematická práce se začíná projevovat na lepší technické úrovni mladých členů a posléze po účasti na celostátních závodech i umístěním ve středu žebříčků  mládežnických kategorií. 
 
Než sportovně doroste nová generace mládeže je oddíl zviditelňován také výbornými výsledky v soutěžích veteránů.
 
V roce 2008 bude pokračovat rozvoj oddílu ve směru zvýšení počtu členů a tomu odpovídající tréninkové kapacitě.
 
2006   Ročenka oddílu
 
Po oživení sportovní činnosti v prostorách Slovenská koncem r. 2006 se v r. 2007 oddíl revitalizuje aktivitami ve všech potřebných směrech. Výbor oddílu, skupina trenérů, aktivních sportovců a příznivců šermu v roce 80. výročí založení oddílu má hlavní cíl  - dosáhnout dostatečnou členskou základnu mládeže pro rozvoj sportovní výkonnosti oddílu.
 
Odbornost a systematičnost tréninkového procesu bude naplňována tak, aby výkonnost v kadetských a juniorských kategoriích dosáhla v nejbližších letech špičkovou výkonnost v ČR. Je předpoklad, že podmínky pro dosažení tohoto cíle dokáže oddíl zajistit vlastní aktivitou a s pomocí TJ.
 
 
   
 
 
Untitled Document
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument
 
 
Untitled Document
24. listopadu 2017, 13:38:51
Nepojmenovanýdokument
  TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BOHEMIANS PRAHA  
  děkuje HLAVNÍMU MĚSTU PRAHA a MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10  
   
  ZA POSKYTOVANÉ GRANTY A PŘÍSPĚVKY  
  na jednotlivé programy pro podporu činnosti mládeže a na provoz tělovýchovných zařízení.  
 
Untitled Document
David Děták © 2007
Untitled Document
bohemianstj@bohemianstj.cz