Uvodní stránkaOddíly TJZařízení TJZákladní informacePošlete nám Váš dotaz či zprávu  
 
Nepojmenovaný dokument
 
Nepojmenovaný dokument
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument Nepojmenovanýdokument
   
   
   
     
   
 
2014   Ročenka oddílu
 

V průběhu roku 2014 reprezentovalo Bohemku celkem 5 žen a 21 mužů (z toho 6 nováčků) s patrným vzestupem výkonnosti u většiny z nich.

 
2011   Ročenka oddílu
 
V soutěžích uplynulého roku se objevilo 23 závodníků a závodnic oddílu, dalších pět borců za nás hostovalo.
 
2010   Ročenka oddílu
 

Pokračující vzestup ženského vzpírání, největší počet účastníků na mezinárodním Mistrovství ČR a světové rekordy v kategorii Masters – to byla aktiva oddílu v roce 2010. Ve II. lize se nám po velkém boji nepodařilo zvítězit nad tradičními soupeři z Teplic a zopakovali jsme tak druhé místo z roku 2009.

 
2009   Ročenka oddílu
 
Tituly Jany Dubnové a Julie Švecové, bronzová medaile Andreje Berana při prvním startu mezi seniory, 4. místa Evžena Mencla a Michaely Prchalové a 8. místo Luďka Bečváře – tak vystoupili závodníci oddílu na Mistrovství republiky.
 
2008   Ročenka oddílu
 
105. rok oddílu vzpírání potvrdil příznivý trend z roku 2007 a výsledky závodníků a závodnic to jednoznačně potvrzují. Vedle tradičně vysoké úrovně borců Masters znamenal rok 2008 i po léta absentující vynikající výsledky na mistrovstvích České republiky jednotlivců.
            Titul Jany Dubnové v klání žen, titul Andreje Berana na M-ČR juniorů a bronzová medaile pro Evžena Mencla v mužské kategorii - to byla maxima v individuálních domácích soutěžích.
            Vrcholu oddíl dosáhl i ve 2. lize mužů konečným vítězstvím ve skupině A. Tato skutečnost ho opravňovala k boji o postup do nejvyšší soutěže, což po posouzení komplexních podmínek a možností další přípravy oddíl zatím neakceptoval.
            A konečně 7 medailí z Mistrovství ČR Masters a hlavně 5 medailí „nejzkušenějších“ veteránů z ME a MS v popředí se dvěma tituly Jana Helebranta - pro rok 2008 nejúspěšnějšího sportovce celé naší TJ - to vše patřilo k aktivům našich vzpěračů.
 
 
   
 
 
Untitled Document
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument
 
 
Untitled Document
24. listopadu 2017, 13:42:38
Nepojmenovanýdokument
  TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BOHEMIANS PRAHA  
  děkuje HLAVNÍMU MĚSTU PRAHA a MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10  
   
  ZA POSKYTOVANÉ GRANTY A PŘÍSPĚVKY  
  na jednotlivé programy pro podporu činnosti mládeže a na provoz tělovýchovných zařízení.  
 
Untitled Document
David Děták © 2007
Untitled Document
bohemianstj@bohemianstj.cz