Uvodní stránkaOddíly TJZařízení TJZákladní informacePošlete nám Váš dotaz či zprávu  
 
Nepojmenovaný dokument
 
Nepojmenovaný dokument
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument Nepojmenovanýdokument
   
   
   
     
   
 
2014   Ročenka oddílu
 

Oddíl bridže působil v průběhu roku 2014 v soutěži 2. pražská liga s průměrnými výsledky.

 
2011   Ročenka oddílu
 

Bridžový tým Bohemians hrající 2. Pražskou ligu dosáhl v roce 2011 svého dosud nejlepšího umístění, když prošel až do posledního kola prolínací soutěže o postup do 1. ligy a umístil se v ní na 4. místě (do 1. ligy postupují pouze první dvě mužstva). V sezóně 2011/2012 má tedy zajištěno nasazení na prvním místě ve 2. lize, oddělení B.

 
2010   Ročenka oddílu
 

Bridžový oddíl je nejmladším a nejmenším oddílem TJ Bohemians, neboť byl založen teprve 30. srpna 2007 a v současné době má pouze 7 členů, kteří tvoří druholigový tým. Zatímco sezóna 2008-2009 byla pro naše mužstvo historicky nejúspěšnější, když skončilo v 2. pražské lize na 3. místě, bohužel prvním nepostupovém, v následujícím ročníku 2009-2010 už tak dobrých výsledků nedosáhlo.

 

V individuálních soutěžích byli v uplynulém roce nejúspěšnějšími hráči oddílu pár Jan Čech-Zdeněk Volný, který se pohyboval v soutěži Skupinová A okolo 35. místa.

 
2009   Ročenka oddílu
 
Bridžový oddíl je nejmladším a nejmenším oddílem TJ Bohemians, neboť byl založen teprve 30. srpna 2007 a v současné době má pouze 7 členů, kteří tvoří druholigový tým.
 
            Sezóna 2008-2009 byla pro družstvo historicky nejúspěšnější, když skončilo v 2. pražské lize na 3. místě, bohužel prvním nepostupovém.
 
2008   Ročenka oddílu
 
Bridžový oddíl je nejmladším a početně i nejmenším oddílem TJ Bohemians. Založen byl teprve 30. srpna 2007 a v současné době má zatím 7 členů, kteří tvoří druholigový tým. 
 
            Je potěšitelné, že v druhém roce své činnosti dosahuje bridžové družstvo TJ Bohemians podstatně lepších výsledků než v roce předchozím. Zatímco vloni skončilo v A skupině 2. pražské ligy v základní soutěži na 5. místě, přičemž do další fáze soutěže se kvalifikovala pouze první čtyři družstva, tentokrát skončilo na třetím, tedy postupovém místě. A nejen to, v další fázi soutěže si 3. místo stále udržuje, takže je reálná naděje, že bude mezi čtyřmi nejlepšími druholigovými týmy, které se kvalifikují do play-off o postup do 1. ligy. Už samotný postup do play-off bez ohledu na výsledek by ve druhém roce působení znamenal významný úspěch.
 
            Největšího individuálního úspěchu bridžového oddílu TJ Bohemians dosáhla nově utvořená dvojice Luštický - Volný, která je v současné době klasifikována jako 19. nejlepší dvojice v ČR. Na podzim postoupila do soutěže označené A2, která je třetí nejvyšší v ČR. Přitom v nejvyšší soutěži A0 hraje pouze 6 nejlepších párů, v druhé nejvyšší A1 12 dalších a v A2 rovněž 12. V soutěži bez rozdílu výkonnostních tříd hrané švýcarským systémem od září 2008 do ledna 2009, na níž tradičně hraje 66 nejlepších českých párů, pak obsadila 18. místo.
 
 
   
 
 
Untitled Document
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument
 
 
Untitled Document
24. listopadu 2017, 13:58:15
Nepojmenovanýdokument
  TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BOHEMIANS PRAHA  
  děkuje HLAVNÍMU MĚSTU PRAHA a MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10  
   
  ZA POSKYTOVANÉ GRANTY A PŘÍSPĚVKY  
  na jednotlivé programy pro podporu činnosti mládeže a na provoz tělovýchovných zařízení.  
 
Untitled Document
David Děták © 2007
Untitled Document
bohemianstj@bohemianstj.cz