Uvodní stránkaOddíly TJZařízení TJZákladní informacePošlete nám Váš dotaz či zprávu

Nepojmenovaný dokument

Untitled Document

Nepojmenovaný dokument Nepojmenovanýdokument

2014   Ročenka oddílu

Nejúspěšnější závodnicí byla i v roce 2014 Andulka Vágnerová, která úspěšně reprezentovala zelenobílé barvy v řadě mezinárodních závodů. V závěru roku byla oceněna v anketě Sportovec roku Prahy 10 jako nejlepší juniorka roku 2014.

Výborné výsledky zaznamenala i Natálka Lorenzová, která se stala nejen Mistryní ČR v sestavě s kužely v kategorii Nadějí starších, ale také Přebornicí Prahy a vítězkou řady pohárových závodů.

Radost nám celý rok dělaly také naše nejmladší závodnice, které pravidelně obsazovaly přední příčky na všech soutěžích a jsou tak pro trenérky největší motivací pro další práci. Medaile ze soutěží vozily především Ema Štěpánková, Kristýna Gutová, Alice Krulišová a Kristýna Charvátová.

Podzimních soutěží ve společných skladbách se zúčastnila hned tři družstva. Děvčata potvrdila svoji stoupající výkonnost a jejich tréninková píle byla oceněna řadou medailí. V kategorii Nadějí mladších soutěžila dvě družstva. Skladbu „Shakira“ cvičila Nela Čadková, Ema Štěpánková, Eliška Svobodová, Sofia Komarova a Veronika Hubatková, skladbu „Candymen“ Sára Hnízdová, Rozálka Schvarczová, Karolína Borková, Adéla Daňková, Adéla Štěpánová, Marie Blahovská a Aneta Hronová.

Nejmladší závodnice se ve složení Kristýna Gutová, Ema Matúšová, Laura Tomsová, Alena Lukina a Viktorie Štěpánová staly dokonce Přebornicemi Prahy se skladbou „Jablíčka“.

Oddíl moderní gymnastiky opět na jaře uspořádal závod pro závodnice volného programu Bohemka Bobík Cup a na podzim soutěž ve společných skladbách Klokan 2014. Oba závody mají již trvalé místo v kalendáři soutěží Českého svazu moderní gymnastiky a těší se velkému zájmu řady oddílů nejen z  České republiky.

Letní soustředění se již tradičně konalo v krásné přírodě na Kolínské boudě v Peci pod Sněžkou.

2011   Ročenka oddílu

Oddíl nepředal podklady o činnosti v roce 2011

2009   Ročenka oddílu

V roce 2009 získaly moderní gymnastky TJ Bohemians Praha řadu důležitých medailí a ocenění. Nejúspěšnější závodnicí se stala Andulka Vágnerová, která kromě titulu Mistryně České republiky v kategorii Nadějí starších zvítězila i na Letní olympiádě mládeže a dokonce byla vyhlášena Objevem roku.             Medaile z Mistrovství republiky přivezla i děvčata z kategorie Naděje mladší. Anhelina Moshkola vybojovala stříbrnou a Erika Kupyrová bronzovou. Anhelina Moshkola se stala Mistryní ČR v sestavě bez náčiní. Dařilo se i nejmladším závodnicím, které vozily zlaté medaile nejen z pohárových soutěží jednotlivkyň, ale především ze soutěží společných skladeb.
Výrazným úspěchem je také titul Mistryně světa Marie Vorochobiny na soutěži World dance masters.
            Oddíl MG v roce 2009 uspořádal na jaře závod jednotlivkyň Bohemka Cup a na podzim soutěž společných skladeb Klokan 2009 a soutěž pro začínající moderní gymnastky Klokánek 2009.

2007   Ročenka oddílu

I v roce 2007 navázaly moderní gymnastky na úspěchy předchozích let. Mistryní České republiky se v kategorii Nadějí mladších stala Andrea Blažková a vícemistryní ve stejné kategorii Andulka Vágnerová. Maria Savelieva výborně reprezentovala Českou republiku v kategorii juniorek na mezinárodních závodech. Mezi nejmladšími gymnastkami sbírala na pohárových soutěžích zlaté medaile opět Baruška Hledíková.
Na podzimních soutěžích společných skladeb potvrdily svoji stoupající výkonnost děvčata ze skladby nazvané „Kočky“ a znovu, jako v loňském roce, vozila z pohárových soutěží pouze zlaté medaile. Mile překvapily i jejich mladší kolegyně ze skladby „Deštníčky“, které také získaly několik medailových umístění.
Oddíl moderní gymnastiky v prosinci uspořádal 8. ročník již tradičních závodů „Klokan 2007“ a „Klokánek 2007“.

2006   Ročenka oddílu

Rok 2006 potvrdil stoupající výkonnost závodnic oddílu moderní gymnastiky.Velkým úspěchem byl nejen titul Mistryně ČR Marie Savelievy v kategorii Nadějí starších ale i pěkné umístění Andrey Blažkové a Andulky Vágnerové na MČR v Nadějích mladších. Mezi nejmladšími závodnicemi se výrazné prosadila Baruška Hledíková, která k titulu Přebornice Prahy přidala i řadu prvních míst na pohárových soutěžích. Trenérka Daniela Tománková úspěšně navázala na tradici společných skladeb v TJ Bohemians a se svými svěřenkyněmi vozila z pohárových soutěží pouze zlaté medaile.

V prosinci oddíl MG uspořádal již 7. ročník závodu „Klokan„ pro závodnice vrcholové výkonnosti a zároveň závod „Klokánek“ pro začínající malé moderní gymnastky.