Uvodní stránkaOddíly TJZařízení TJZákladní informacePošlete nám Váš dotaz či zprávu  
 
Nepojmenovaný dokument
 
Nepojmenovaný dokument
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument Nepojmenovanýdokument
     
     
 
   
 
   
  Zobrazovaný rok: 2014  
     
   
  Přeborníci a mistři  
  České republiky v roce:  2014  
     
 
AKROBATICKÁ GYMNASTIKA
Nikola Doubková, Adéla Maříková
ATLETIKA
Josef Vonášek a Jan Rubeš
MODERNÍ GYMNASTIKA
Natálie Lorenzová
PLAVÁNÍ
Anna Kolářová, Martina Moravčíková, Tereza Martínková, Anastasie Krasteleva, Kristýna Horská, Olga Brožová, Alžběta Dvořáková, Ivana Felgrová, Eva Jarošová, Anna Jonášová, Alena Pospíšilová, Marcela Šťastná, Marie Štveráková, Jaroslava Votrubová, Šárka Landsmanová, Kateřina Skuhrová, Radmila Srbová, Tomáš Havránek, Matěj Kozubek, Tomáš Kozubek, Petr Novák, Martin Bejček, Juraj Braník, Václav Břicháček, Pavel Pejša, Michal Svatuška, Jan Škoch, Petr Hubal, Josef Kysilka, Radek Táborský, Jan Srb, Ludvík Gréc, Martin Břenda
POZEMNÍ HOKEJ
Petr Kaplan, Martin Kolář, Roman Mařík, Milan Richter, Jakub Sehr, Ondřej Soukup, Jan Železný
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Adéla Měrková, Vendula Měrková, Aneta Holasová, Veronika Šebáková, Julie Hájková, Lenka Bezstarosti, Kristýna Opočenská
ŠACHY
Jan Petr
ŠERM
Dominik Chren, Oldřich Prozr, Vladimír Moravec
VESLOVÁNÍ
Kristýna Fleissnerová, Eliška Dvořáková, Tereza Škvorová, Kamila Ondráčková, Jaroslav Hellebrand, Daniel Chalupa, Vojtěch Bartoň, Dominik Švík, Jakub Vondráček, Jakub Třeček, Jan Velich, Tomáš Svěrák, Světlana Horáčková, Renata Kratinová, Věra Němcová, Anna Onheiserová, Eleonora Petříková, Věra Podejmová, Lenka Silbernágelová, Martina Zbořilová, Vladimír Burda, Michal Burian, Jan Černý, Petr Holeček, Martin Hyťha, Jan Král, Jan Nečas, Jaroslav Neuman, Pavel Pokorný, Luboš Šembera, Jiří Šiška, Ondřej Šlechta, Václav Vízelka, Lubomír Vokřál
VODNÍ SLALOM A SJEZD
Michala Strnadová, Jitka Háková, Karolína Kotovská, Filip Jelínek, Roman Mornštejn, Michal Šťastný
VZPÍRÁNÍ
Julie Švecová, Eliška Pudivítrová
ZÁPAS
Vasil Govzan
 
     
     
     
  Nejlepší sportovci oddílů a odborů v roce:  2014  
     
   
     
 
AKROBATICKÁ GYMNASTIKA
Nikola Doubková, Adéla Maříková
ATLETIKA
Josef Vonášek, Jan Rubeš
HÁZENÁ
Jan Klečka
KANOISTIKA
Anna Šveňhová
MODERNÍ GYMNASTIKA
Anna Vágnerová
PLAVÁNÍ
Anna Kolářová Matěj Kozubek
POZEMNÍ HOKEJ
družstvo mužů a družstvo dorostenců
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Julie Hájková, Aneta Holasová, Veronika Šebáková
ŠACHY
Jan Petr
ŠERM
Kristýna Bursíková Šimon Chren
TENIS
Alena Dvořáková František Sysel
TURISTICKÝ ODDÍL MLÁDEŽE
Alžběta Poštulková Štěpán Hořejší
VESLOVÁNÍ
Kristýna Fleissnerová, Tereza Škvorová, Kamila Ondráčková Jaroslav Hellebrand
VODNÍ SLALOM A SJEZD
Michala Strnadová Filip Jelínek
VZPÍRÁNÍ
Kamil Bečvář
ZÁPAS
Tomáš Kott, Filip Vejsada
 
     
     
     
  Členové TJ Bohemians Praha - účastníci  
  Mistrovství světa, Mistrovství Evropy  
  a Světového poháru v roce:  2014  
 
AKROBATICKÁ GYMNASTIKA
Adéla Maříková, Nikola Doubková
ATLETIKA
Josef Vonášek, Jan Rubeš
PLAVÁNÍ
Anna Kolářová, Martina Moravčíková, Tereza Martínková, Anastasie Krasteleva, Eva Jarošová, Marcela Šťastná, Ivana Felgrová, Jaroslava Votrubová, Alena Pospíšilová, Tomáš Havránek, Petr Novák, Matěj Kozubek, Tomáš Kozubek
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Veronika Šebáková, Aneta Holasová, Vendula Měrková, Julie Hájková, Marie Kuhnová
ŠACHY
Jan Petr
VESLOVÁNÍ
Kristýna Fleissnerová, Kamila Ondráčková, Tereza Škvorová, Světlana Horáčková, Anna Onheiserová, Marcela Vokřálová, Renata Kratinová, Eleonora Petříková, Matyáš Klang, Jaroslav Hellebrand, Martin Neuman, Ondřej Švec, Vladimír Burda, Lubomír Vokřál, Jiří Šiška, Petr Holeček, Pavel Pokorný, Václav Vízelka, Jan Černý, Jan Hintnaus, Jiří Cígler, Pavel Sýkora, Vít Janouš, Vít Šetina, Petr Kudera, Jiří Baloun, Miroslav Keltner, Tomáš Černík
VODNÍ SLALOM A SJEZD
Michala Strnadová, Filip Jelínek, Roman Mornštejn, Michal Šťastný
VZPÍRÁNÍ
Luděk Bečvář, Václav Popilka, Petr Kolář
ZÁPAS
Filip Vejsada
 
     
     
 
 
Untitled Document
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument
 
 
Untitled Document
20. října 2017, 10:59:36
Nepojmenovanýdokument
  TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BOHEMIANS PRAHA  
  děkuje HLAVNÍMU MĚSTU PRAHA a MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10  
 
 
  ZA POSKYTOVANÉ GRANTY A PŘÍSPĚVKY  
  na jednotlivé programy pro podporu činnosti mládeže a na provoz tělovýchovných zařízení.  
 
Untitled Document
David Děták © 2007
Untitled Document
bohemianstj@bohemianstj.cz