Uvodní stránkaOddíly TJZařízení TJZákladní informacePošlete nám Váš dotaz či zprávu  
 
Nepojmenovaný dokument
 
Nepojmenovaný dokument
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument Nepojmenovanýdokument
     
  Kontakty na oddíly  
     
 
         
předsedkyně     Zuzana Telcová
hospodářka     Anna Lukasová
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Jaroslav Fic
hospodář     Josef Vonášek
člen výboru     Petr Horn
    Jan Rubeš
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Ing. Vít Hofman
hospodář     Michal Gabor
    Ivo Korčák
    Ing. Tomáš Kotrč
    Ing. Martin Štybnar
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Jiří Janota
hospodář     Jakub Hlavička
    Jan Bouda
    Pavel Kratochvíl
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Jakub Velenský
hospodář     Ladislav Brůna
    František Klouček
    Jan Bělohlávek
    Miroslav Cabalka
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Jiří Bouší
hospodář     Antonín Daněk
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Ivan Stárek
hospodář     Milan Kupčík
    Ing. František Beneš
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Jiří Lužnický
hospodář     Jaroslav Beneš
členové     Ing. Jiří Číp
    Ing. Jan Hejna
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předsedkyně     Ing. Markéta Lukešová
hospodářka     ing. Klára Lorenzová
členové     Katina Papadopulusová
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Ing. Václav Wagner
hospodář     Miloslav Vosáhlo
    Ing. Aleš Vrhel
    Jan Vyskočil
    Ing. Pavel Zach
    Jiří Mathes
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Milan Hrabák
hospodář     Michal Záviška
členové     Roman Liška
    Ing. Jáchym Kopřiva
    Jan Hlaváček
    Pavel Šálek
    Antonín Čermák
    Eva Kovářová
   
   
   
   
 

         
předseda     Ing. Vladimír Srb
hospodář     Mgr. Radmila Srbová
členové     Petr Dvořák
    Mgr. Jan Srb
čestný předseda     † Jaroslav Felgr
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Marek Adensam
    Petr Gutvirt
    Pavel Fifka
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předsedkyně     Marie Kalašová
hospodářka     Iva Slabá
členové     Zdeňka Tcholaková
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Petr Zvára
hospodář     Jindřich Korsa
členové     Petr Matějka
    Antonín Ambrož
    Pavel Vaško
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Ing. Tomáš Chren
Hospodářka     Šárka Koubová
Šéftrenér     František Harvánek
Zbrojíř     Ondřej Kouba
Trenéři     Ondřej Kouba
Člen     Ing. Dominik Chren
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Jaroslav Hrdlička
hospodářka     Jitka Pavlíková
členové     Karel Matějka
    Kateřina Šolcová
    Milan Ludvík
    Petr Brázda
    Vladimír Poš
Čestní členové     Miloš Šolc st., Mgr. Petr Dušek
    František Vašta († i. m.), Alois Štíhel,
    RNDr. Zdeněk Černoch, Dr. Rudolf Polák, Alois Štíhel, Mgr. Petr Dušek
    Vladimír Zedník, Jiří Pešek, Jitka Pavlíková
    Vlasta Vopičková, Antonín Panenka
 

         
předseda     Jiří Klíma, CSc
hospodářka     Mgr. Simona Klímová
členové     Štěpán Klepač
    Marek Veselý
    Kateřina Šálková
    Martina Hlaváčková
    Anna Voříšková
    Pavel Šálek
    Anna Poštulková
    Anna Plachetková
   
   
 

         
předseda     Mgr.Petr Šveňha
hospodář     Bc. Pavel Pokorný
    RNDr. Vladimír Burda
    Tomáš Kubín
    Mgr. Petr Škvor
    Richard Šach
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Michal Šťastný
hospodář     Petr Sklenář
členové     Václav Martin
    Martin Smolka
    Bohumil Jeřábek
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předsedkyně a hospodářka     Ivana Nováková
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Luděk Bečvář
hospodář     Petr Kolář
členové    
    Vladimír Mencl
   
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Mgr. Jindřich Vejsada
hospodář     Petr Linduška
členové     Ondřej Vejsada
    MUDr. Jan Trnka
    Rostislav Sicha
   
   
   
   
   
   
   
 

         
předseda     Mgr. Zdeněk Volny
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

 
 
 
 
 
Untitled Document
 
Untitled Document
 
 
 
Nepojmenovaný dokument
 
 
Untitled Document
24. května 2017, 06:19:04
Nepojmenovanýdokument
  TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BOHEMIANS PRAHA  
  děkuje HLAVNÍMU MĚSTU PRAHA a MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10  
 
 
  ZA POSKYTOVANÉ GRANTY A PŘÍSPĚVKY  
  na jednotlivé programy pro podporu činnosti mládeže a na provoz tělovýchovných zařízení.  
 
Untitled Document
David Děták © 2007
Untitled Document
bohemianstj@bohemianstj.cz