Sportovní gymnastika

Sportovní gymnastikaPředstavení oddíluVýbor a trenéřiFotografieOddílové stránky

  Sportovní gymnastika

Nábor nových členů:

 

Šikovná děvčátka ve věku 4-5-ti let (nyní roč. narození 2012 a 2013) přijímáme od 4. září 2017 denně od pondělí do čtvrtka vždy v 16,30 hod. Tréninky přípravek probíhají v gymnastické hale ve Slovenské 2, Praha 10, každé pondělí a středu od 16,30 do 18 hod. a každé úterý a čtvrtek ve stejném čase.
Doporučujeme vyplnit elektronickou přihlášku, na kterou dostanete potvrzující email s podrobnými informacemi. Na I. pololetí 2017/18 se již můžete přihlašovat zde. (http://www.sgbohemians.cz/cs/prihlasky/nabor-do-pripravky)

Další dotazy k náboru na:  info@sgbohemians.cz

 

Oddíl sportovní gymnastiky TJ Bohemians Praha
Slovenská 2, 101 00 Praha 10
+420 222 517 817 tel./fax
+420 775 555 036 mobilní
info@sgbohemians.cz

Tisk

Oddíl sportovní gymnastiky (SG) má velmi dlouhou historii. Pod názvem Bohemians existuje již od r. 1948, tehdy ČKD Bohemians. Předcházela mu však úspěšná tradice župy Sokola Královské Vinohrady, které byla po válce sokolovna v Riegrových sadech zabavena státem. Od r. 1988 působí oddíl SG v gymnastické hale TJ Bohemians ve Slovenské ul., Praze 10 a v současnosti je jedním z největších oddílů v ČR.

Aktuálně čítá na více než pět set aktivních členů ve věku od tří do sedmdesáti let.

Oddíl je registrován pod Českou gymnastickou federací a zaměřuje se především na výkonnostní SG dívek. Nejlepší z nich jsou členkami reprezentačních výběrů a zúčastňují se vrcholných evropských i světových soutěží. Širokou základnu mládeže tvoří závodní družstva žákyň, juniorek a žen, početné gymnastické přípravky a v omezené kapacitě i skupiny kondiční a všestrannostní. Nadstavbou je činnost družstva teamgymu, kterému se věnují zejména bývalé závodnice. Novodobě jsou velmi žádané podvečerní lekce základů gymnastiky pro dospělé. Oddíl je díky stabilní výkonnosti dlouhodobě podporovaným článkem z programu MŠMT – Sportovních center a středisek mládeže. Personální zázemí tvoří na dvacet profesionálních a dobrovolných trenérů a funkcionářů.

Tisk
TelefonE-mail
Marie Kalašová+420 606 267 103kalasova@sgbohemians.cz
Iva Slabá
slaba@sgbohemians.cz
Výbor oddílu
Předsedkyně oddíluMarie Kalašová
HospodářkaIva Slabá
Člen výboruZdeňka Tcholakova

Tisk