Čestní členové TJ Bohemians Praha

Čestní členové TJ Bohemians Praha

Jménooborrok 
Ambrož Antonín šachy 2010
Andres Miroslav plavání 2016
Barcalová Ludmila veslování 1974
Bartoš Bořivoj turistika 1987
Pokorný Pavel Bc. veslování 2013
Bejšovec Zdislav basketbal 2000
Bezkočka Jaroslav lední hokej 1983
Bičík Miroslav fotbal 1993
Blahout František ZRTV 1975
Bouší Jiří kanoistika 2003
Brodský Jiří vzpírání 2010
Bruna Vladimír házená 1991
Burešová Alena plavání 1994
Čížek Bohumír veslování 2004
Čížek Vlastimil basketbal 2001
Danzig Vilém vzpírání 1982
Davídková Eva turistika 1997
Djakov Jiří házená 1996
Kotrlík Jan, Doc. MUDr, CSc. basketbal 1994
Schmid Ludvík, Doc. MUDr. CSc. házená 1968
Nejedlý Václav, Doc. RNDr., CSc. basketbal 1994
Duspiva Karel Dr. vzpírání 2009
Maštálko Albert Dr. ZRTV 1974
Šťastný Bedřich Dr. fotbal 1970
Dupalová Mirka turistika 2004
Dušek Petr tenis 2006
Engl Karel st. zápas 1978
Fejtek Josef basketbal 2003
Felgr Jaroslav plavání 1978
Felgrová Ivana plavání 2004
Fencl Karel plavání 2003
Fenclová Stanislava plavání 2005
Fiedler Zdeněk ZRTV 1985
Fojtík Karel turistika 1982
Garbaczewski Václav zápas 2005
Gil Ivo turistika 2011
Harvánek František šerm 1981
Havlíčková Věra ZRTV 1989
Helebrant Jan vzpírání 2006
Hervert Emil turistika 1991
Hladík Petr turistika 2001
Hladíková Miloslava turistika 2016
Hlaváček Václav ZRTV 1968
Hloušek Václav pozemní hokej 2009
Holaj Karel zápas 1974
Holinka Bohumil veslování 2016
Holub František tenis 2003
Homola František ZRTV 1968
Horáček Zdeněk atletika 1997
Houška Michal lyžování 2007
Hozman Vladislav lední hokej 1985
Hrubý Josef fotbal 1983
Hudec Alois ZRTV 1968
Hüttl Pavel tenis 1992
Hylmar Jiří sen. (i. m.) házená 2000
Charvát Ladislav ZRTV 1968
Chmelař Jiří veslování 1996
Chmelař Otto veslování 1992
Chmelařová Alena veslování 2006
Chmelová Jiřina ZRTV 1968
Chroust Antonín ZRTV 1968
Chudomel Václav atletika 1981
Imramovský Petr turistika 2008
Procházka Viktor Ing. arch. turistika 2016
Tauš Miroslav Ing. arch. tenis 1994
Beneš František Ing. CSc. lední hokej 2012
Brabenec Miroslav Ing. basketbal 1991
Bureš Zdeněk Ing. plavání 1994
Číp Jiří Ing. lyžování 2007
Hanzal Petr Ing. turistika 2000
Havelka Jan Ing. turistika 1997
Hejna Jan Ing. lyžování 2007
Honzák Jiří Ing. lyžování 2000
Chren Dominik Ing. šerm 2002
Hradil Jaroslav Ing. basketbal 1996
Polák František Ing. JUDr. sportovní gymnastika 1978
Keller Jiří, Ing. CSc. turistika 1995
Kolařík Milan Ing. fotbal 1992
Kolařík Václav Ing. tenis 1984
Košler Slavomír Ing. ZRTV 1985
Krpata Zdeněk Ing. šachy 1987
Kytýř Zdeněk Ing. plavání 1998
Malíř Rudolf Ing. moderní gymnastika 1987
Martinec Bohumil Ing. ZRTV 1986
Mendl Jaroslav Ing. vodní slalom 1975
Palatka Josef Ing. šachy 2000
Pechatý Karel, Ing. CSc. lyžování 1985
Pokorný Milan Ing. veslování 1991
Prchlík Jaroslav, Ing. CSc. fotbal 1993
Prosečová Liběna Ing. turistika 2004
Průšek Karel Ing. ZRTV 1987
Přenosilová Eva Ing. veslování 2010
Reil Alois Ing. plavání 1970
Ryšánek Karel Ing. turistika 1986
Slavík Jaroslav Ing. basketbal 1995
Srb Vladimír Inrg. plavání 2005
Studihrach Václav Ing veslování 1985
Svátek Antonín Ing. plavání 1994
Svitáková Cyrila Ing. veslování 2009
Tietz Artur Ing. ZRTV 1982
Träger Lubomír, Ing. CSc. veslování 1991
Turek František Ing. tenis 2002
Vaněk Zdeněk Ing. veslování 2005
Vízek Vladimír Ing. veslování 1991
Vrba Jiří Ing. tenis 2004
Vrhel Aleš, Ing. CSc. turistika 2004
Wagner Václav turistika 1996
Zoubek Václav Ing. veslování 2005
Ivančík Štefan futsal/fotbal 2006
Jareš Jan veslování 1982
Jarošová Eva plavání 2012
Jedličková Jiřina plavání 1987
Jedličková Růžena ZRTV 1987
Jehlička Bohumil fotbal 1990
Jelínek Zdeněk plavání 1987
Jelínková Eva plavání 2004
Jindra František tenis 1974
Blažanin Vladimír JUDr. basketbal 1995
Brodský Karel JUDr. tenis 1990
Černý Jiří JUDr. fotbal 1995
Dostál Miloš JUDr. ZRTV 1982
Folber Jiří JUDr. sportovní gymnastika 1987
Helmich Karel JUDr. plavání 1998
Jíra Václav JUDr. fotbal 1981
Matějček Hubert JUDr. šerm 1994
Pohunek Miloš JUDr. fotbal 1993
Pošík Václav JUDr. pozemní hokej 1984
Proseč Kristián JUDr. turistika 2000
Slavík Emanuel JUDr. sekretariát TJ 1998
Sucharda Karel JUDr. turistika 1978
Just Augustýn šerm 1968
Kadlčík Cyril pozemní hokej 1982
Kalašová Marie sportovní gymnastika 2010
Kapucián Zdeněk pozemní hokej 2003
Klemová Miluše ZRTV 1968
Klíma Jiří CSc. turistika 2008
Knotek Josef ZRTV 1982
Kolář Jan veslování 1996
Kolář Ladislav lední hokej 1984
Krečmer Karel ZRTV 1982
Křečková Vlasta veslování 2016
Kučera Jaromír turistika 1974
Kulíček Antonín fotbal 1970
Kupčík Milan lední hokej 2008
Lažánková Věra pozemní hokej 2009
Lužnický Jiří lyžování 2007
Mach Jiří veslování 2005
Maleček Ladislav ZRTV 1970
Malířová Růžena moderní gymnastika 1981
Maudr Jindřich zápas 1970
Maxová Jarmila tenis 2001
Meltzerová Jarmila moderní gymnastika1991
Menšík Jaroslav zápas 1978
Mertl Jiří plavání 1970
Grösslová Milada Mgr. turistika 2003
Klímová Simona Mgr. turistika 2007
Mlada Jiří tenis 1974
Mlsová Sylva veslování 2011
Modr Břetislav šachy 2006
Moudrý Svatopluk házená 1994
Hrdina Robert MUDr. fotbal 1978
Kalina Dobroslav MUDr. házená 1990
Nečina Jaroslav pozemní hokej 1998
Němec Josef veslování 1992
Němeček Petr atletika 1995
Nesnídal Miroslav házená 1978
Neuman Josef plavání 2012
Novák Zdeněk veslování 2012
Nováková Jaroslava veslování 2012
Oulík Jaroslav ZRTV 1975
Hněvkovský Bohumil PaedDr. házená 2007
Panenka Bohumil fotbal 1982
Paplhámová Olga plavání 2016
Pastrnek Jan veslování 2009
Pauček Miroslav veslování 2003
Pavlíková Jitka tenis 2010
Petr Miroslav plavání 1998
Pikeš František fotbal 1989
Plachta Josef ZRTV 1981
Pokorná Alena veslování 1992
Poula Bedřich vzpírání 1981
Broulík Petr ,prof. MUDr. DrSc. basketbal 1998
Mára Milan, Prof. RNDr. DrSc. basketbal 1995
Procházka Ladislav házená 1997
Procházka Vladimír pozemní hokej 1998
Průšová Helena ZRTV 1986
Přenosil Zdeněk veslování 2010
Burda Vladimír RNDr. veslování 2013
Černoch Zdeněk RNDr. tenis 2001
Machálek Vladimír RNDr. Klokánek 1989
Trkal Viktor, RNDr. CSc. atletika 1989
Roland Jiří ZRTV 1975
Rubáš Jiří fotbal 1994
Rubeš Jan atletika 2012
Ruta Karel basketbal 1994
Salačová Miluše plavání 1991
Sedlák František vzpírání 1975
Seidl Vojtěch veslování 2006
Severa Leon plavání 2012
Schifferová Marie házená 2003
Schořálek Jaroslav házená 1998
Skála Jaroslav házená 1998
Stáňa Leoš tenis 1974
Svatoš Václav ZRTV 1968
Svoboda Karel veslování 2005
Šach Richard veslování 2004
Šedina Alois fotbal 1978
Šimmer Ivan házená 1997
Šímová Marie plavání 1978
Široká Marie sportovní gymnastika 1968
Šmolík Ladislav fotbal 1978
Šolc Miloš tenis 2003
Šťastná Marcela plavání 1998
Šůchová Marcela Klokánek 1995
Šulc Antonín ZRTV 1968
Šulc Jan vodní slalom 1985
Šulcová Marie vodní slalom 1986
Šveňha Václav cyklistika 1968
Táborská Lenka veslování 2010
Tichý Bohumil fotbal 1981
Típek Jaroslav fotbal 1995
Tischler František ZRTV 1968
Toman Rudolf vzpírání 2006
Urban Josef zápas 1968
Vadlejch Zeno fotbal 1986
Váchová Božena ZRTV 1975
Valšuba Josef turistika 1997
Valšubová Jana turistika 2001
Vaško Pavel šachy 2013
Vašta František tenis 2000
Večerková Dagmar veslování 2006
Věchet František vzpírání 1974
Vejsada František zápas 1981
Vejsada František zápas 2011
Verner Ivan vzpírání 2008
Veselý Jiří plavání 2016
Veverka Ferdinand pozemní hokej 2001
Veverka Pavel pozemní hokej 2009
Vízelka Václav veslování 2011
Vízelková Miloslava veslování 2011
Voborník Jindřich ZRTV 1968
Voborníková Milada ZRTV 1968
Vonášek Josef atletika 2012
Vopravil Jiří fotbal 1993
Vosáhlo Miloslav turistika 2003
Vosáhlová Marta turistika 2004
Vránek Božetěch šachy 1974
Vyskočil Jan turistika 1998
Wagnerová Věra turistika 2000
Zelený Josef házená 1978
Zemánek Stanislav plavání 1991
Zimmermann Jaroslav turistika 1991
Zoubek Václav lední hokej 1992
Zvěřina Václav zápas 1968
Hanzalová Ivana JUDr.turistika2018
Kratinová Renataveslování2017
Mathes Jiříturistika2018
Měchura Josef Ing.turistika2015
Prášek Ladislavveslování2015
Řebík Vladimír Ing.turistika2017
Stárek Ivanlední hokej2018
Studený Tomáš Mgr.turistika2015
Švejda Karelturistika2018
Vejsada Jindřich Mgr.zápas2018
Zoubek Václav Ing.veslování2005
Slabá Ivasportovní gymnastika2019
Studená Jitkaturistika2019
Novák Petrveslování2019
Bučeková Naďaveslování2021
Král Janveslování2021
Sicha Rostislavzápas2021
Řeháková Danasportovní gymnastika2022
Svoboda Ivo šerm Masters2022
Šiška Jiříveslování2022
Vokřál Lubošveslování2022